Ashlee Simpson - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co ste dnes robili?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:09 am

tak sa pochvalte,ako vyzeral vas dnesny den Question

Tak ja som vstala okolo 9.00 naranajkovala som sa a bola som na nete.potom sóm cely den pobehovala po byte, lustila krizovky,okupala som sa,spala som,najedla som sa a podvecer som sla von.dosla som okolo 21.OO a teraz som tu. Wink
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:13 am

Já dneska trávila skoro celej den v Praze - na návštěvách u prababi, babi, dědy, tety, strejdy a dvou bratránků. Takže docela nudnej den, každopádně okolo 17:00 jsem za dnešek usedla na comp a jsem tady až do teďka... Spát půjdu pozdě Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:15 am

Gabbi napsal:
Já dneska trávila skoro celej den v Praze - na návštěvách u prababi, babi, dědy, tety, strejdy a dvou bratránků. Takže docela nudnej den, každopádně okolo 17:00 jsem za dnešek usedla na comp a jsem tady až do teďka... Spát půjdu pozdě Very Happy

no dufam ze ani ja nepojdem tak skoro.ale teras spime vsetci v jednej izbe, lebo tu mame starku,takze pokial nikto neprijde tak tu budem
Návrat nahoru Goto down
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 7:23 pm

No tak dnes som vstala o pol 11,najedla sa.bola na nete,potom som sla s kamaratkou von, dosl som okolo 16:3o, najedla som sa a sedim tu Laughing
nuda co?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 5:20 pm

Mno tak já od soboty skoro pořád ležim v postely. V noci z pátku na sobotu jsem se pořád probouzela a bylo mi to dost blbě. Mno a v sobotu ráno to začalo naplno. Horečky okolo 40°C, bolest hlavy, zimnice ... prostě samý lepší. Mno přes ty dva dny jsem se jakžtakž trošku zotavila a konečně jsem schopná něco sníst. Měla bych ale pořád ležet a tak zase za chvíli mizím.
Asi jediná plusová věc na tom je, že si prodloužim prázdiny, i kdy ne zrovna moc příjemně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 5:52 pm

No ja dnes som trosku zaspala do skoly,ale stihla som:))) v skole pohoda,nic zvlastne.potom som sa po skole stretla s kamoskou a kamaratmi.sla domov, naucila sa daco,najedla, isla za kamratom a teras som na nete, citam knihu,pocuvam hudbu a o 5 idem do posilky
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:49 pm

Prázdniny jsou tady! Konečně! Taky jste se tak těšili? Mě teda ale bohužel nezačali moc slavně...
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Mischa
450-600
450-600
Mischa


Poeet p?íspivku : 519
Age : 30
Localisation : Holiday :D
Registration date : 17. 12. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 5:17 pm

Gabbi napsal:
Prázdniny jsou tady! Konečně! Taky jste se tak těšili? Mě teda ale bohužel nezačali moc slavně...
Pierc co? Ale jo těším se jedeme s mámou do Holandska Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee-s.ic.cz
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 8:09 pm

Ashlee93 napsal:
Gabbi napsal:
Prázdniny jsou tady! Konečně! Taky jste se tak těšili? Mě teda ale bohužel nezačali moc slavně...
Pierc co? Ale jo těším se jedeme s mámou do Holandska Very Happy

jj, pierc ... mi to dost štve. Jinak, si to v tom Holadsku užij. To já letošní prázdniny nic neplánuju ... páč děláme na baráku (okna, střechu, dveře, potom můj pokoj apod.) a na velkou dovolenou už asi mít nebudeme.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Mischa
450-600
450-600
Mischa


Poeet p?íspivku : 519
Age : 30
Localisation : Holiday :D
Registration date : 17. 12. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 10:08 pm

Gabbi napsal:
Ashlee93 napsal:
Gabbi napsal:
Prázdniny jsou tady! Konečně! Taky jste se tak těšili? Mě teda ale bohužel nezačali moc slavně...
Pierc co? Ale jo těším se jedeme s mámou do Holandska Very Happy

jj, pierc ... mi to dost štve. Jinak, si to v tom Holadsku užij. To já letošní prázdniny nic neplánuju ... páč děláme na baráku (okna, střechu, dveře, potom můj pokoj apod.) a na velkou dovolenou už asi mít nebudeme.
Tak aspoň budete mít pěknej baráček Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee-s.ic.cz
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 10:40 pm

Ashlee93 napsal:
Gabbi napsal:
Ashlee93 napsal:
Gabbi napsal:
Prázdniny jsou tady! Konečně! Taky jste se tak těšili? Mě teda ale bohužel nezačali moc slavně...
Pierc co? Ale jo těším se jedeme s mámou do Holandska Very Happy

jj, pierc ... mi to dost štve. Jinak, si to v tom Holadsku užij. To já letošní prázdniny nic neplánuju ... páč děláme na baráku (okna, střechu, dveře, potom můj pokoj apod.) a na velkou dovolenou už asi mít nebudeme.
Tak aspoň budete mít pěknej baráček Smile

Jo to jo ... už máme pěkný okna =oP Stejnak se ale nejvíc těšim na ten pokoj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Mischa
450-600
450-600
Mischa


Poeet p?íspivku : 519
Age : 30
Localisation : Holiday :D
Registration date : 17. 12. 06

Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 6:59 pm

Gabbi napsal:
Ashlee93 napsal:
Gabbi napsal:
Ashlee93 napsal:
Gabbi napsal:
Prázdniny jsou tady! Konečně! Taky jste se tak těšili? Mě teda ale bohužel nezačali moc slavně...
Pierc co? Ale jo těším se jedeme s mámou do Holandska Very Happy

jj, pierc ... mi to dost štve. Jinak, si to v tom Holadsku užij. To já letošní prázdniny nic neplánuju ... páč děláme na baráku (okna, střechu, dveře, potom můj pokoj apod.) a na velkou dovolenou už asi mít nebudeme.
Tak aspoň budete mít pěknej baráček Smile

Jo to jo ... už máme pěkný okna =oP Stejnak se ale nejvíc těšim na ten pokoj.
Samozřejmě že? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee-s.ic.cz
Sponsored content





Co ste dnes robili? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ste dnes robili?   Co ste dnes robili? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co ste dnes robili?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ashlee Simpson - Forum :: NEXT-
Přejdi na: