Ashlee Simpson - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vánoce - co jste našli pod stromečkem?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:22 am

No jen se pochlubte, co hezkého Vám "Ježíšek" nadělil...
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:26 am

Ehm, tak já tedy začnu, ale na všechno si nevzpomenu:
-digi foťák
-mobil Sony Ericsson K750i (ten jsem ale dostala si měcís před Vánocema, ale patří k tomu)
-novej počítač (i když ten asi přenechám sestře)
-oblečení (džíny, svetry, tílko, mikinu, bundy, spodní prádlo apod.)
-vrtulníček (taká malá "hračka", ale lítá to)
-poukazy na oblečení a boty
-nějaký peníze
-kosmetiku (řasenka, lesk na rty, tužka na oči...)
-úža stříbrnej náramek

...tak to je pár věcí do mě teď napadlo. Teď vy...


Naposledy upravil Gabbi dne Tue Dec 26, 2006 1:34 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:27 am

No tak mne jezisko proniedol mobil-Nokia 6280 vysuvacia :heart: pozom peniaze,sluchatka do mp3, kozmetizcku kazetu Palmloive-sampon a sprchovy gel konfety do kupela,3x tangaľx ponozky,pancuchy, domaci ubor-tricko a teplaky,mikinu,papuce v tvare psa, vankus-tvar zaby,lesk na pery,penazenku.. to by bolo asi vsetko Wink
Návrat nahoru Goto down
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:28 am

Gabbi Arrow tak musis byt spokojna nie? a co dostali rodicia?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:31 am

Hany551 napsal:
Gabbi Arrow tak musis byt spokojna nie? a co dostali rodicia?

Tak já každýmu koupila karton cigaret Rolling Eyes a dědovi rum ... sestře nic, páč si nic neřekla a ona mě taky nic, takže asi půjdem ještě někam spolu
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:38 am

Gabbi napsal:
Hany551 napsal:
Gabbi Arrow tak musis byt spokojna nie? a co dostali rodicia?

Tak já každýmu koupila karton cigaret Rolling Eyes a dědovi rum ... sestře nic, páč si nic neřekla a ona mě taky nic, takže asi půjdem ještě někam spolu

karton cigariet Wink tak to je sranda darcek to som este nepocula. no my sme si tiez zo sestrou nedavali kazdy rok darceky,ale tento roksme si kupili.ja som si vybrala vo Viedni penazenkutak mi ju kupila a ja som jej kupila privseok+200 sk nech si daco kupi
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:42 am

Hany551 napsal:
Gabbi napsal:
Hany551 napsal:
Gabbi Arrow tak musis byt spokojna nie? a co dostali rodicia?

Tak já každýmu koupila karton cigaret Rolling Eyes a dědovi rum ... sestře nic, páč si nic neřekla a ona mě taky nic, takže asi půjdem ještě někam spolu

karton cigariet Wink tak to je sranda darcek to som este nepocula. no my sme si tiez zo sestrou nedavali kazdy rok darceky,ale tento roksme si kupili.ja som si vybrala vo Viedni penazenkutak mi ju kupila a ja som jej kupila privseok+200 sk nech si daco kupi

Já nerada dávám peníze, takže se sestrou půjdu radši něco koupit
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:44 am

a kolko ma sestra rokov? a od kamaratiek si daco dostala?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:45 am

Hany551 napsal:
a kolko ma sestra rokov? a od kamaratiek si daco dostala?

Je jí 15. Od kamarádek nic, páč jsem poslední týden nebyla ve škole, ale asi dostanu jenom od mojí nej kámošky ... šak pro ní jedinou mám něco i já Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:47 am

a co take??
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:49 am

Vlastně jí jedinou můžu považovat za kamarádku. Mám pro ní 3 CD Avril, tak bude mít snad radost. A pak asi nechám udělat buď trička nebo hrnečky s naší společnou fotkou Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:52 am

Gabbi napsal:
Vlastně jí jedinou můžu považovat za kamarádku. Mám pro ní 3 CD Avril, tak bude mít snad radost. A pak asi nechám udělat buď trička nebo hrnečky s naší společnou fotkou Smile
´
juu to su pekne darceky:) skoda ze ani my si nedavame s kamoskou.ja som jej napisala listale neviem ci jej ho dam:) a priatela mas?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:55 am

Hany551 napsal:
Gabbi napsal:
Vlastně jí jedinou můžu považovat za kamarádku. Mám pro ní 3 CD Avril, tak bude mít snad radost. A pak asi nechám udělat buď trička nebo hrnečky s naší společnou fotkou Smile
´
juu to su pekne darceky:) skoda ze ani my si nedavame s kamoskou.ja som jej napisala listale neviem ci jej ho dam:) a priatela mas?

Božínku ... kdo by mě chtěl? Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 1:58 am

ja neviem,ja sa len tak pytam:)))) ale urcite sa niekto najde:) a ake inak boli vianoce? stromcek mate akej farby?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 2:00 am

Hany551 napsal:
ja neviem,ja sa len tak pytam:)))) ale urcite sa niekto najde:) a ake inak boli vianoce? stromcek mate akej farby?

Mno my už asi 7 let chodíme ve 13:00 do lesa s kupou lidí pokecat, udělat oheň apod. pak přijdem domů, uděláme večeři a pak se jde na dárky - prostě takřka naše tradice Smile Stromeček máme zlato-červenej + nějaký ty sladkosti tam jsou. Co vy?
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 2:05 am

no my sme mali pekne vianoce tento rok uz v novej obyvackesme ju celu rekonstruovali.a a j ked je ladena do bordovo hnedo oranzova,tak sme mali este modro-zlaty stromcek so salonkami Wink a chodis na polnocnu omsu?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 2:09 am

Hany551 napsal:
no my sme mali pekne vianoce tento rok uz v novej obyvackesme ju celu rekonstruovali.a a j ked je ladena do bordovo hnedo oranzova,tak sme mali este modro-zlaty stromcek so salonkami Wink a chodis na polnocnu omsu?

Takže hodně barevný Vánoce. A na půlnoční fakt nechodím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 2:11 am

no farebne ale boli pekne Wink no ani jaja ot nikdy nevydrzim a vzdy zaspim.aj ked vcera som bola horeale nejako sa mi nechcelo ist.a aku ste mali veceru?
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 2:13 am

Hany551 napsal:
no farebne ale boli pekne Wink no ani jaja ot nikdy nevydrzim a vzdy zaspim.aj ked vcera som bola horeale nejako sa mi nechcelo ist.a aku ste mali veceru?

Já bych vydžela, chodím spát tak ve dvě, takže v poho Very Happy Večeře byla v poho, páč mě rodiče konečně nenutili do ryby a tak jsem si vklidu papala kuřecí řízek a brambory (salát taky nejim) Very Happy Co u vás?
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 2:15 am

Smile) no my sme mali tradicne kapustnicu a kapra so salatom.ale tiez som toho nezjedla vela Wink
Návrat nahoru Goto down
Kačis
150-300
150-300
Kačis


Poeet p?íspivku : 158
Age : 37
Localisation : Zlíneček
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 9:27 pm

Gabbi napsal:
Hany551 napsal:
ja neviem,ja sa len tak pytam:)))) ale urcite sa niekto najde:) a ake inak boli vianoce? stromcek mate akej farby?

Mno my už asi 7 let chodíme ve 13:00 do lesa s kupou lidí pokecat, udělat oheň apod. pak přijdem domů, uděláme večeři a pak se jde na dárky - prostě takřka naše tradice Smile Stromeček máme zlato-červenej + nějaký ty sladkosti tam jsou. Co vy?

My máme taky zlato-červený..Very Happy Já jsem vrchní zdobič stromku, vlastně jediný člověk, kdo to dělá...Vánoce - co jste našli pod stromečkem? 410686
Návrat nahoru Goto down
http://www.lord-of-the-rings.highforum.net
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeTue Dec 26, 2006 11:45 pm

po minule roky som to aj ja robievala ale tento krat sestra s mamou.
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitimeWed Dec 27, 2006 12:21 am

Kačis napsal:
Gabbi napsal:
Hany551 napsal:
ja neviem,ja sa len tak pytam:)))) ale urcite sa niekto najde:) a ake inak boli vianoce? stromcek mate akej farby?

Mno my už asi 7 let chodíme ve 13:00 do lesa s kupou lidí pokecat, udělat oheň apod. pak přijdem domů, uděláme večeři a pak se jde na dárky - prostě takřka naše tradice Smile Stromeček máme zlato-červenej + nějaký ty sladkosti tam jsou. Co vy?

My máme taky zlato-červený..Very Happy Já jsem vrchní zdobič stromku, vlastně jediný člověk, kdo to dělá...Vánoce - co jste našli pod stromečkem? 410686

Já to vždycky dělala s mamkou, letos jí ale nahradila sestra. Mě schválně přenechala řetězy - jsem je dělala 3× než mi vyšli po celym stromku Smile Jsem se pěkně zapotila, ono stát na špičkách a objímat jak trotl (s prominutím) ten náš stromek neni žádná sranda. Laughing Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Sponsored content





Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce - co jste našli pod stromečkem?   Vánoce - co jste našli pod stromečkem? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vánoce - co jste našli pod stromečkem?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ashlee Simpson - Forum :: NEXT-
Přejdi na: