Ashlee Simpson - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nieco o vas

Goto down 
+7
Kačis
Gabbi
maya
*Avril*Love*
Elfwen
Kath
Hany551
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 11:34 pm

No tak som zistila ze o navstevnikoch tohto fora nic dokopy neviem,tak aspon take strucne info by ste mohli pisat.tak zacnem
Mam 16, som katka a som z Blavy.chodim na gympel do Ba, 2 rocnik a chcem ist na pravo neskor Laughing pocuvam hiphop,dramac,jungle,soundsystemy atd atd, samozrejme ze aj ash.no a nemozem zabudnut ze rada jem :pig: a najradsej mam asi cestoviny na rozny sposob a salaty :heart:
Návrat nahoru Goto down
Kath

Kath


Poeet p?íspivku : 23
Age : 31
Localisation : okolí města Pilseeen=)
Registration date : 10. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 11:58 pm

Tak něco o mě=): Je mi 14 a menuju se taky Katka sem z okolí Plzně,konkrétně z Rokycan. Zatim jsem ještě na základce,ale naštěstí už v 9.=) poslouchám rock,rock-pop,ae když si chci zatrsat tak i rnb a občas i techno.Za osobnosti mam ráda Avril,Amandu Bynes,Toma Feltona a teď už i Ashlee. Jsem vegetariánka,ae ne taková pravá,protože šunkovou pizzu si prostě neodpustim,jinak jim skoro všechno=)
tak toe tak skoro všechno,omlouvám se za takovej sloh Embarassed lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.amanda-bynes.wz.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 12:00 am

kath Arrow cim dlhsie tym lepsie Smile a chces ist po zakladke na gympel alebo nejaku odbornu skolu?
Návrat nahoru Goto down
Kath

Kath


Poeet p?íspivku : 23
Age : 31
Localisation : okolí města Pilseeen=)
Registration date : 10. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 12:25 am

Hany551 napsal:
kath Arrow cim dlhsie tym lepsie Smile a chces ist po zakladke na gympel alebo nejaku odbornu skolu?

mnoo....já ani sama nevim lol! ale na gympl určitě ne,tam bych se nedostala....přemejšlim o hotelovce,obchodce a knihovnicko-informativní(teď nevim jak se menuje ta škola lol! )
Návrat nahoru Goto down
http://www.amanda-bynes.wz.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 12:28 am

kath Arrow tak uz sa ucis na prijmacky,co? ci este nie? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 5:32 am

Ja to snad vypisovat nemusim, je toho dost na webu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 11:22 am

Hé,no tak teď si vemete do parády nejmladšího člena Embarassed
Jmenuju se Nikča,je mi 10, bydlím v Chocni(Východní čechy),chodím do 5.B jsem pravák, miluju vařenou kukuřici,měřím 151 cm a vážím 37 kg Laughing Poslouchám:(miluju)Avril,dál Ashlee,LaFee,Lindsay,Kelly C.,Ewa,Anastacia,Christina Aguilera,Evanescence,Vanilla Ninja,apod... Smile Můžu tak nějak všechno: nejradši mám rock,pop-rock,punk,ale nevadí mi třeba r'n'b Wink Na hip-hop moc teda nejsem :DNenávidím dechnu! Nieco o vas 448752
Návrat nahoru Goto down
maya

maya


Poeet p?íspivku : 49
Age : 32
Localisation : Hukvaldy
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:19 pm

Takže ja jsem maya, celém jménem magdaléna. Jsem z Hukvald, polovina lidi beztak nebude vedet kde to je, tak abych to upresnila, tak kousek od fRÝDKU-mÍSTKU. Chodím do Nového Jičína na obor managment cestovního ruchu, kde jsem po dvou mesicich pochopila, ze me tenhle obor moc nebere, protoze je tam hodne ekonomiky a v budoucnu zadnou takovou praci delat nechci, ale to je vedlejsi, jinak je to tam celkem fajn, lidi d pohody a Jičín je prece jenom hezke mesto...byclim v rpdinnem domku, mame jednoho uchylneho psa, uchylnou kocku, ktera na me rska, protoze me nesnasi, potom dalsiho kocoura a jeste jednoho kocoura Matesa, ten je jeste kote. tos at to neni moc dlouhe, tak konci. to je asi vse o me...kdybyste se chteli divedt vic, tak mate smulu Nieco o vas 448752
Návrat nahoru Goto down
http://www.avril-niki.blog.cz
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:33 pm

Jsem si teda myslela, že jsem nemladší já, ale jak čtu výš, není tomu tak. Je mi teda 13, i když se spoustou lidí se hádám, protože mi to nikdo nechce uvěřit - tipují mi tak 16 let. Smile Chodím na základku (do 8. třídy), tedy spíš do takovýho ústavu - není tam ani jeden člobrda normální.
Bydlím kousek od Rokycan, které jsou zase kousek od Plzně. Máme rodinný domek se zahradou, ale Bůh ví, jestli tady budeme ještě dlouho. Docela psycho je, že mám školu před barákem, staší přejít silnici (mimochodem, udělali tam přechod, takřka jenom pro mě, páč tak ulice je zkroro prázdná). Naše (celkem ouchylná) rodinka má tři psy (Hugo, Kvido, Žaneta), pěkně vyžranýho zrzavýho kocoura Garfiela, skoro pochcípaný rybičky, ségra vlastní tři potkany (Alex, Benjamin, Spike), mno a na dvorku se to hemží slípkama, nějakym tim kohoutem a pár králíkama ... jo a málem jsem zapomněla na naše zlatíčko, hada - je to teda jenom úžovna červená, vlastní jméno Oscar (i když je to samička).
Miluju hudbu, tanec, vaření, černou barvu a tak podobně..

...už nevim co bych napsala, kže THE END! Nieco o vas 410686
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:42 pm

Gabbi napsal:
Jsem si teda myslela, že jsem nemladší já, ale jak čtu výš, není tomu tak. Je mi teda 13, i když se spoustou lidí se hádám, protože mi to nikdo nechce uvěřit - tipují mi tak 16 let. Smile Chodím na základku (do 8. třídy), tedy spíš do takovýho ústavu - není tam ani jeden člobrda normální.
Bydlím kousek od Rokycan, které jsou zase kousek od Plzně. Máme rodinný domek se zahradou, ale Bůh ví, jestli tady budeme ještě dlouho. Docela psycho je, že mám školu před barákem, staší přejít silnici (mimochodem, udělali tam přechod, takřka jenom pro mě, páč tak ulice je zkroro prázdná). Naše (celkem ouchylná) rodinka má tři psy (Hugo, Kvido, Žaneta), pěkně vyžranýho zrzavýho kocoura Garfiela, skoro pochcípaný rybičky, ségra vlastní tři potkany (Alex, Benjamin, Spike), mno a na dvorku se to hemží slípkama, nějakym tim kohoutem a pár králíkama ... jo a málem jsem zapomněla na naše zlatíčko, hada - je to teda jenom úžovna červená, vlastní jméno Oscar (i když je to samička).
Miluju hudbu, tanec, vaření, černou barvu a tak podobně..

...už nevim co bych napsala, kže THE END! Nieco o vas 410686
Tý vado lol! U toho jsem se zasmála :crazy: Prosímtě,na kolik si typovala mě?To by ěm zajímalo Nieco o vas 387751
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:44 pm

*Avril*Love* napsal:
Gabbi napsal:
Jsem si teda myslela, že jsem nemladší já, ale jak čtu výš, není tomu tak. Je mi teda 13, i když se spoustou lidí se hádám, protože mi to nikdo nechce uvěřit - tipují mi tak 16 let. Smile Chodím na základku (do 8. třídy), tedy spíš do takovýho ústavu - není tam ani jeden člobrda normální.
Bydlím kousek od Rokycan, které jsou zase kousek od Plzně. Máme rodinný domek se zahradou, ale Bůh ví, jestli tady budeme ještě dlouho. Docela psycho je, že mám školu před barákem, staší přejít silnici (mimochodem, udělali tam přechod, takřka jenom pro mě, páč tak ulice je zkroro prázdná). Naše (celkem ouchylná) rodinka má tři psy (Hugo, Kvido, Žaneta), pěkně vyžranýho zrzavýho kocoura Garfiela, skoro pochcípaný rybičky, ségra vlastní tři potkany (Alex, Benjamin, Spike), mno a na dvorku se to hemží slípkama, nějakym tim kohoutem a pár králíkama ... jo a málem jsem zapomněla na naše zlatíčko, hada - je to teda jenom úžovna červená, vlastní jméno Oscar (i když je to samička).
Miluju hudbu, tanec, vaření, černou barvu a tak podobně..

...už nevim co bych napsala, kže THE END! Nieco o vas 410686
Tý vado lol! U toho jsem se zasmála :crazy: Prosímtě,na kolik si typovala mě?To by ěm zajímalo Nieco o vas 387751

Proč zasmála? To to bylo tak vtipný? Mno tebe jsem tedy podle toho jak píšeš na 10 netipovala ani omylem Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:46 pm

Gabbi napsal:
*Avril*Love* napsal:
Gabbi napsal:
Jsem si teda myslela, že jsem nemladší já, ale jak čtu výš, není tomu tak. Je mi teda 13, i když se spoustou lidí se hádám, protože mi to nikdo nechce uvěřit - tipují mi tak 16 let. Smile Chodím na základku (do 8. třídy), tedy spíš do takovýho ústavu - není tam ani jeden člobrda normální.
Bydlím kousek od Rokycan, které jsou zase kousek od Plzně. Máme rodinný domek se zahradou, ale Bůh ví, jestli tady budeme ještě dlouho. Docela psycho je, že mám školu před barákem, staší přejít silnici (mimochodem, udělali tam přechod, takřka jenom pro mě, páč tak ulice je zkroro prázdná). Naše (celkem ouchylná) rodinka má tři psy (Hugo, Kvido, Žaneta), pěkně vyžranýho zrzavýho kocoura Garfiela, skoro pochcípaný rybičky, ségra vlastní tři potkany (Alex, Benjamin, Spike), mno a na dvorku se to hemží slípkama, nějakym tim kohoutem a pár králíkama ... jo a málem jsem zapomněla na naše zlatíčko, hada - je to teda jenom úžovna červená, vlastní jméno Oscar (i když je to samička).
Miluju hudbu, tanec, vaření, černou barvu a tak podobně..

...už nevim co bych napsala, kže THE END! Nieco o vas 410686
Tý vado lol! U toho jsem se zasmála :crazy: Prosímtě,na kolik si typovala mě?To by ěm zajímalo Nieco o vas 387751

Proč zasmála? To to bylo tak vtipný? Mno tebe jsem tedy podle toho jak píšeš na 10 netipovala ani omylem Wink
Né,neber si to osobně,ale prostě mi přišlo vtipný že váš barák je plnej zvířaz no a prostě tak celý mi to přišlo srandovní Very Happy Vadí? Nieco o vas 645695
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:49 pm



Né, v pohodě ... jako to jsem ještě nenapsala, co jsme měli za zvířata předtím. Třeba křečky, morčata, želvu, štěňata, koťata apod. ... jen slona jsme asi zatím neměli Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:59 pm

Shocked To vazne mate tolko rokov? Ja by som vam tipovala viac,tedfa aspon podla vyjadrovania bounce
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:00 pm

Hany551 napsal:
Shocked To vazne mate tolko rokov? Ja by som vam tipovala viac,tedfa aspon podla vyjadrovania bounce

Je mi to jasný ... hádat se se mnou ale doufám nebudeš ... stalo se mi to tolikrát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:02 pm

gabbi Arrow jasne ze nebudem Laughing toho sa neboj
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:05 pm

Hany551 napsal:
gabbi Arrow jasne ze nebudem Laughing toho sa neboj

Já se nebojím, já mám jenom strach ... ne, bane, dělám si srandu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:08 pm

Tak nemaj ani stracj ani nic ine pirat
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:09 pm

Hany551 napsal:
Tak nemaj ani stracj ani nic ine pirat

Jasně ... už nemám ... fakt ne-e Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:12 pm

tak to som rada Laughing inak co robis? Razz
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:14 pm

Hany551 napsal:
tak to som rada Laughing inak co robis? Razz

Teď jako? Sedím tu, koukám tady na fórum, píšu, poslouchám Ashlee a hodlám si dolakovat druhou ruku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:18 pm

Gabbi napsal:
Hany551 napsal:
tak to som rada Laughing inak co robis? Razz

Teď jako? Sedím tu, koukám tady na fórum, píšu, poslouchám Ashlee a hodlám si dolakovat druhou ruku Very Happy

jaj tak Laughing a aky lak mas(farbu)? aby sme nahodov neprezentovali znacky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:20 pm

Hany551 napsal:
Gabbi napsal:
Hany551 napsal:
tak to som rada Laughing inak co robis? Razz

Teď jako? Sedím tu, koukám tady na fórum, píšu, poslouchám Ashlee a hodlám si dolakovat druhou ruku Very Happy

jaj tak Laughing a aky lak mas(farbu)? aby sme nahodov neprezentovali znacky Very Happy

Mno tak předtím jsem si lakovala nehty černě, ale teď si už podruhý lakuju výrazně červenym Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
maya

maya


Poeet p?íspivku : 49
Age : 32
Localisation : Hukvaldy
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:23 pm

Hany551 napsal:
Shocked To vazne mate tolko rokov? Ja by som vam tipovala viac,tedfa aspon podla vyjadrovania bounce
ja mam 15 :afro:
Návrat nahoru Goto down
http://www.avril-niki.blog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 10:26 pm

gabbi Arrow no ja som si tiez kedysi lakovala nehty na cierno,teraz uz si skoro vobec nelakujem Laughing
maya Arrow no,uz sami niekto priblizuje cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nieco o vas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nieco o vas   Nieco o vas Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nieco o vas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ashlee Simpson - Forum :: NEXT-
Přejdi na: