Ashlee Simpson - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Oblubena hudba

Goto down 
+4
maya
Elfwen
*Avril*Love*
Hany551
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 12:04 am

aky typ hudby pocuate? nejake obluebene skupiny, spevakov mate?
No ja mam rada hh,takze slovensky hihop, potom snoop dogg,2pac,Big pun a klasika cernossky rap, potom roznych DJo,co sa tyka soundsystemo,Bob Marley.
Z tych hitpradoiek to moze byt Nelly Furtado,Justin Timberlake, potom Blink182 atd atd
Návrat nahoru Goto down
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 1:15 pm

No,tak já miluju rock,toť moje BEST,pak snesu ten pop,punk,a něco málo z hip-hopu Wink Konkrétně:
Avril Lavigne Oblubena hudba 997519 ,Ashlee,LaFee,Nelly Furtado,Kelly Clarkson,Anastacia,Evanescence,Pink,Christina Aguilera,Lindsay Lohan,Guano Apes,...
Návrat nahoru Goto down
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 1:23 pm

Ja zkousnu snad vsechno...nebo spis od kazdyho neco..neposloucham klasiku a dechovky a moc mi na usi neladi ceska hudba - samo jsou i vyjimky - na Divokyho Billa nedam dopustit - obzvlaste po koncerte..ale preci jen, porad se mi nejak lip posloucha anglictina..
Nr. 1 jsou porad Linkin Park, ikdyz uz hvezda trosku pohasina..
Pop, Rock, R´n´B, House, Techno..ja zkousnu asi vsechno..kdyz to vezmu podle toho co mam doma:
Ashlee, Avril, Lindsay, HIM, Good Charlotte, Guano Apes, Ciara, Anastacia, Evanescence, Christina, Britney, .... moc moc moc..


Naposledy upravil dne Mon Nov 13, 2006 6:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
maya

maya


Poeet p?íspivku : 49
Age : 32
Localisation : Hukvaldy
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 6:48 pm

no predtim to byl vylozene rock, ale ted uz hlavne hip hop...
jinak z rocku guano apes, nirvana...
Návrat nahoru Goto down
http://www.avril-niki.blog.cz
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 6:58 pm

Elfwen napsal:
Ja zkousnu snad vsechno...nebo spis od kazdyho neco..neposloucham klasiku a dechovky a moc mi na usi neladi ceska hudba - samo jsou i vyjimky - na Divokyho Billa nedam dopustit - obzvlaste po koncerte..ale preci jen, porad se mi nejak lip posloucha anglictina..
Nr. 1 jsou porad Linkin Park, ikdyz uz hvezda trosku pohasina..
Pop, Rock, R´n´B, House, Techno..ja zkousnu asi vsechno..kdyz to vezmu podle toho co mam doma:
Ashlee, Avril, Lindsay, HIM, Good Charlotte, Guano Apes, Ciara, Anastacia, Evanescence, Christina, Britney, .... moc moc moc..

Linkin park jsou moji BEST! Ono až vydaj novou placku, tak o nich bude zase slyšet ... už se těším Oblubena hudba 410686
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
maddie
50-150
50-150
maddie


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 11. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 7:54 pm

*Avril*Love* napsal:
No,tak já miluju rock,toť moje BEST,pak snesu ten pop,punk,a něco málo z hip-hopu Wink Konkrétně:
Avril Lavigne Oblubena hudba 997519 ,Ashlee,LaFee,Nelly Furtado,Kelly Clarkson,Anastacia,Evanescence,Pink,Christina Aguilera,Lindsay Lohan,Guano Apes,...

dobry takze ja se s tim tady nemusim vypisovat protoze za me to napsala avril love lol! mozna teda krome ty lafee a lindsay Smile no a pak teda klido i klasika, instrumentalni hudba-nee nejsem divna jsem k tomu jenom vedena a navic uz vic jak 10 let chodim do hudebky a hraju na pricnou fletnu takze klasika me baviiii Oblubena hudba Smajl20
Návrat nahoru Goto down
Fabiola
50-150
50-150
Fabiola


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 11. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 8:07 pm

ja miluju punk..naprosto miluju kapely z anglie z 80.let..miluju sex pistols,dead keneddys,the distillers apod...neodolam českemu punku: e!e,houba,SPS,malomocnost prázdnoty..taky mam rada Avril,JoJo,kelly clarkson.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fabiola
50-150
50-150
Fabiola


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 11. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeMon Nov 13, 2006 8:09 pm

Ashlee je naprostá samozřejmost!! :heart:
Návrat nahoru Goto down
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 12:10 am

Sa cudujem ze kolkatim z vas sa lubi rock Wink Ale inak dobry styl hudby
Návrat nahoru Goto down
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 5:21 am

Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
Ja zkousnu snad vsechno...nebo spis od kazdyho neco..neposloucham klasiku a dechovky a moc mi na usi neladi ceska hudba - samo jsou i vyjimky - na Divokyho Billa nedam dopustit - obzvlaste po koncerte..ale preci jen, porad se mi nejak lip posloucha anglictina..
Nr. 1 jsou porad Linkin Park, ikdyz uz hvezda trosku pohasina..
Pop, Rock, R´n´B, House, Techno..ja zkousnu asi vsechno..kdyz to vezmu podle toho co mam doma:
Ashlee, Avril, Lindsay, HIM, Good Charlotte, Guano Apes, Ciara, Anastacia, Evanescence, Christina, Britney, .... moc moc moc..

Linkin park jsou moji BEST! Ono až vydaj novou placku, tak o nich bude zase slyšet ... už se těším Oblubena hudba 410686

S tim naprosto souhlasim..jen doufam, ze se vubec dockame..
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 5:21 am

Hany551 napsal:
Sa cudujem ze kolkatim z vas sa lubi rock Wink Ale inak dobry styl hudby

Ja si myslim, ze rock ma tolik odvetvi, ze si v nem kazdy najde to svoje..
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 11:39 am

maddie napsal:
*Avril*Love* napsal:
No,tak já miluju rock,toť moje BEST,pak snesu ten pop,punk,a něco málo z hip-hopu Wink Konkrétně:
Avril Lavigne Oblubena hudba 997519 ,Ashlee,LaFee,Nelly Furtado,Kelly Clarkson,Anastacia,Evanescence,Pink,Christina Aguilera,Lindsay Lohan,Guano Apes,...

dobry takze ja se s tim tady nemusim vypisovat protoze za me to napsala avril love lol! mozna teda krome ty lafee a lindsay Smile no a pak teda klido i klasika, instrumentalni hudba-nee nejsem divna jsem k tomu jenom vedena a navic uz vic jak 10 let chodim do hudebky a hraju na pricnou fletnu takze klasika me baviiii Oblubena hudba Smajl20
Už jsem to říkala i Dony u Jenny: jestli chcete, tak abyste to neměli tak těžký tak klidně místo toho avril love můžete psát Nikča,nebo já nevím co Wink Já vím že mám těžký jméno, který se špatně píše, ale abyste to zkrátka měli lechčí Oblubena hudba 477700
Návrat nahoru Goto down
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 11:40 am

Elfwen napsal:
Hany551 napsal:
Sa cudujem ze kolkatim z vas sa lubi rock Wink Ale inak dobry styl hudby

Ja si myslim, ze rock ma tolik odvetvi, ze si v nem kazdy najde to svoje..
Kromě mí mamky Very Happy Nesnáší takovýhle žánry Oblubena hudba 448752
Návrat nahoru Goto down
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 3:14 pm

Elfwen napsal:
Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
Ja zkousnu snad vsechno...nebo spis od kazdyho neco..neposloucham klasiku a dechovky a moc mi na usi neladi ceska hudba - samo jsou i vyjimky - na Divokyho Billa nedam dopustit - obzvlaste po koncerte..ale preci jen, porad se mi nejak lip posloucha anglictina..
Nr. 1 jsou porad Linkin Park, ikdyz uz hvezda trosku pohasina..
Pop, Rock, R´n´B, House, Techno..ja zkousnu asi vsechno..kdyz to vezmu podle toho co mam doma:
Ashlee, Avril, Lindsay, HIM, Good Charlotte, Guano Apes, Ciara, Anastacia, Evanescence, Christina, Britney, .... moc moc moc..

Linkin park jsou moji BEST! Ono až vydaj novou placku, tak o nich bude zase slyšet ... už se těším Oblubena hudba 410686

S tim naprosto souhlasim..jen doufam, ze se vubec dockame..

Řeklo se na začátku roku 2oo7 ... tak snad to chalani dodrží ... když už to odsunuli tolikrát Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
maya

maya


Poeet p?íspivku : 49
Age : 32
Localisation : Hukvaldy
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 9:13 pm

Fabiola napsal:
ja miluju punk..naprosto miluju kapely z anglie z 80.let..miluju sex pistols,dead keneddys,the distillers apod...neodolam českemu punku: e!e,houba,SPS,malomocnost prázdnoty..taky mam rada Avril,JoJo,kelly clarkson.. Very Happy
ale prd ty nase punkerko :crazy:
Návrat nahoru Goto down
http://www.avril-niki.blog.cz
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 12:18 am

No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Návrat nahoru Goto down
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 12:31 pm

Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:
Návrat nahoru Goto down
Fabiola
50-150
50-150
Fabiola


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 11. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 3:02 pm

co se stalo s mayou?posledni dobou jsi divna.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 3:51 pm

Fabiola napsal:
co se stalo s mayou?posledni dobou jsi divna.. Rolling Eyes
Copak?Nerozumíte si? confused
Návrat nahoru Goto down
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 4:18 pm

*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
Návrat nahoru Goto down
*Avril*Love*
150-300
150-300
*Avril*Love*


Poeet p?íspivku : 176
Localisation : Choceň ve Východních čechách...
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 4:32 pm

Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No
Návrat nahoru Goto down
Hany551
450-600
450-600
Hany551


Poeet p?íspivku : 586
Age : 33
Localisation : ulica
Registration date : 12. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 4:53 pm

No neviem.V kazdom pripade,ja to nepocuvam,takze to nemozem ani posudit 8)
Návrat nahoru Goto down
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:08 pm

*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No

Naprosto souhlasim, staci si poslechnout spravyho interpreta..sice k LP priradili Neo-Punk, ale myslim, ze to jsou vsechno odrudy rocku..tam slysim vypalovacku, pohodicku, dojemnej pomalej song..od kazdyho pocitu si neco najdes..
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:11 pm

Elfwen napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No

Naprosto souhlasim, staci si poslechnout spravyho interpreta..sice k LP priradili Neo-Punk, ale myslim, ze to jsou vsechno odrudy rocku..tam slysim vypalovacku, pohodicku, dojemnej pomalej song..od kazdyho pocitu si neco najdes..

A hlavně ty texty ... kluci to píšou na základě jejich životních událostí apod.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:13 pm

Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No

Naprosto souhlasim, staci si poslechnout spravyho interpreta..sice k LP priradili Neo-Punk, ale myslim, ze to jsou vsechno odrudy rocku..tam slysim vypalovacku, pohodicku, dojemnej pomalej song..od kazdyho pocitu si neco najdes..

A hlavně ty texty ... kluci to píšou na základě jejich životních událostí apod.

Presne tak, na ty nedam dopustit..akorat jsem si v tyhle souvislosti vzpomela na Breaking the Habit - o Chazyho nocnich murach..
Hip Hop treba neodsuzuju, vubec mu nerozumim..ale obcas mi prijde, ze akorat kritizuje komerci..omlouvam se vsem priznivcum a znalcum..
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
Sponsored content





Oblubena hudba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblubena hudba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ashlee Simpson - Forum :: NEXT-
Přejdi na: