Ashlee Simpson - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Oblubena hudba

Goto down 
+4
maya
Elfwen
*Avril*Love*
Hany551
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:14 pm

Elfwen napsal:
Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba - Stránka 2 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No

Naprosto souhlasim, staci si poslechnout spravyho interpreta..sice k LP priradili Neo-Punk, ale myslim, ze to jsou vsechno odrudy rocku..tam slysim vypalovacku, pohodicku, dojemnej pomalej song..od kazdyho pocitu si neco najdes..

A hlavně ty texty ... kluci to píšou na základě jejich životních událostí apod.

Presne tak, na ty nedam dopustit..akorat jsem si v tyhle souvislosti vzpomela na Breaking the Habit - o Chazyho nocnich murach..
Hip Hop treba neodsuzuju, vubec mu nerozumim..ale obcas mi prijde, ze akorat kritizuje komerci..omlouvam se vsem priznivcum a znalcum..

Vidíš ... já si taky hnedka vybavila BTH 8) To je fakt boží písnička, i klip.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:16 pm

Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba - Stránka 2 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No

Naprosto souhlasim, staci si poslechnout spravyho interpreta..sice k LP priradili Neo-Punk, ale myslim, ze to jsou vsechno odrudy rocku..tam slysim vypalovacku, pohodicku, dojemnej pomalej song..od kazdyho pocitu si neco najdes..

A hlavně ty texty ... kluci to píšou na základě jejich životních událostí apod.

Presne tak, na ty nedam dopustit..akorat jsem si v tyhle souvislosti vzpomela na Breaking the Habit - o Chazyho nocnich murach..
Hip Hop treba neodsuzuju, vubec mu nerozumim..ale obcas mi prijde, ze akorat kritizuje komerci..omlouvam se vsem priznivcum a znalcum..

Vidíš ... já si taky hnedka vybavila BTH 8) To je fakt boží písnička, i klip.

Klip patri k nejlepsim, dokonale propracovany..
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
Gabbi
450-600
450-600
Gabbi


Poeet p?íspivku : 587
Age : 30
Localisation : takovej zapadákov u Rokycan
Registration date : 13. 11. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 6:18 pm

Elfwen napsal:
Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
*Avril*Love* napsal:
Hany551 napsal:
No mne sa rock moc npeaci,moc tvrda hudba namna affraid
Já mám ráda hlavně rock,je plnej emocí... :drunken:

rock je o citoch?ja v tom vidim len kricanie a tvrdost
JJ Smile Je :twisted: Však se mnou někdo rád souhlasí Oblubena hudba - Stránka 2 410686 Rock je mimo jiné třeba i o emocích a prostě je to taková hudba.....no....když prostě na někoho si naštvaná,tak si to pustíš a vlastně jakoby nadáváš Wink To se podlě mě v popu nebo v hip-hopu moc vyjádřit nedá No

Naprosto souhlasim, staci si poslechnout spravyho interpreta..sice k LP priradili Neo-Punk, ale myslim, ze to jsou vsechno odrudy rocku..tam slysim vypalovacku, pohodicku, dojemnej pomalej song..od kazdyho pocitu si neco najdes..

A hlavně ty texty ... kluci to píšou na základě jejich životních událostí apod.

Presne tak, na ty nedam dopustit..akorat jsem si v tyhle souvislosti vzpomela na Breaking the Habit - o Chazyho nocnich murach..
Hip Hop treba neodsuzuju, vubec mu nerozumim..ale obcas mi prijde, ze akorat kritizuje komerci..omlouvam se vsem priznivcum a znalcum..

Vidíš ... já si taky hnedka vybavila BTH 8) To je fakt boží písnička, i klip.

Klip patri k nejlepsim, dokonale propracovany..

To rozhodně! A taky hrozně újíždím na BTH live, ten klavír tam ... hmmmm Oblubena hudba - Stránka 2 997519 Já naprosto miluju klavírní skladby - to je moje Oblubena hudba - Stránka 2 997519
Návrat nahoru Goto down
http://www.gabbicek.sblog.cz
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 8:03 pm

Gabbi napsal:
Elfwen napsal:
Gabbi napsal:
Elfwen napsal:

Presne tak, na ty nedam dopustit..akorat jsem si v tyhle souvislosti vzpomela na Breaking the Habit - o Chazyho nocnich murach..
Hip Hop treba neodsuzuju, vubec mu nerozumim..ale obcas mi prijde, ze akorat kritizuje komerci..omlouvam se vsem priznivcum a znalcum..

Vidíš ... já si taky hnedka vybavila BTH 8) To je fakt boží písnička, i klip.

Klip patri k nejlepsim, dokonale propracovany..

To rozhodně! A taky hrozně újíždím na BTH live, ten klavír tam ... hmmmm Oblubena hudba - Stránka 2 997519 Já naprosto miluju klavírní skladby - to je moje Oblubena hudba - Stránka 2 997519

Myslim, ze vim, ktery myslis..je to nadhera..
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
Fabiola
50-150
50-150
Fabiola


Poeet p?íspivku : 97
Registration date : 11. 11. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 15, 2006 10:35 pm

*Avril*Love* napsal:
Fabiola napsal:
co se stalo s mayou?posledni dobou jsi divna.. Rolling Eyes
Copak?Nerozumíte si? confused

ne to ne ale v posledni době prostě...no nic..vyřeším si to s ní.. Wink
Návrat nahoru Goto down
Elfwen
Admin
Admin
Elfwen


Poeet p?íspivku : 1243
Age : 39
Localisation : Over The Hedge..
Registration date : 10. 11. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 18, 2006 4:03 pm

Fabiola napsal:
*Avril*Love* napsal:
Fabiola napsal:
co se stalo s mayou?posledni dobou jsi divna.. Rolling Eyes
Copak?Nerozumíte si? confused

ne to ne ale v posledni době prostě...no nic..vyřeším si to s ní.. Wink

To bude dobry! :hug:
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee.e-fans.net
Mischa
450-600
450-600
Mischa


Poeet p?íspivku : 519
Age : 30
Localisation : Holiday :D
Registration date : 17. 12. 06

Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 5:50 pm

Já poslouchám Ashlee, Avril, Lindsay a Christinu Aguileru Beautiful oupe zbožňuju úžasnej pocit když jsem to zpívala na koncíku málem jsem se rozbrečela Oblubena hudba - Stránka 2 693280
Návrat nahoru Goto down
http://ashlee-s.ic.cz
Sponsored content





Oblubena hudba - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblubena hudba   Oblubena hudba - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblubena hudba
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ashlee Simpson - Forum :: NEXT-
Přejdi na: